طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب


یکـی از تخصص های گـروه تجارت مدرن ، طراحی وب سایت اختصاصی بـرای شرکت ها، سازمـان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد. داشتن یک وبسایت خوب ، استاندارد و اصولی ، نوعی تبلیغات دائمی و کم هزینه میباشد. تیم تجارت مدرن با عنایت به کادر بسیار تخصصی و پتانسیل فوق العاده بالای خود توانسته است بخش بسیار بزرگی از بازار تخصصی طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و تجارت الکترونیک را تصاحب نماید.

شرکت توسعه نرم افزاری تجارت مدرن بر اساس تجربیات ارزشمند کارکنان خود در زمینه طراحی وب سـایت، بهینه سازی سایت و تجـارت الکترونیک پروژه ها را پیاده سازی نموده به مشتریان در توسعه بازار خود کمک می نماید. تمام پروژه هـای شرکت بر اساس نیاز مشتری به گونه ای منحصر به فرد طراحی و تولید می گردد و از انجام پروژه های تکراری به شدت پرهیز می شود. در طراحی یک وب سایت ، تمامی قسمت های آن قـابل بروز رسانی است و کـاربر با سایتی کاملا پویا در ارتباط است. طـراحـی و بـرنامه نویسـی وب ســایت هـا با توجــه به کـلیه اسـتاندارد هـای برنـامه نویسی و سـازگاری با موتورهـای جستجو پیاده سازی شد ه ودر یک دوره نسبتا طولانی بازنگری و بهینه سازی خواهد شد.

ما در تجارت مدرن چگونه کار می کنیم

1- نیازسنجی :

هر پروژه منحصر به فرد است و عنوان و نام تجاری خود را داراست. امروزه وب جایگاه عرضه نام های تجاری ست، وبگاه شما بستری است ماندگار از شما در خاطره مشتریان پس تجربه متفاوت خلق کنید ما نیاز های پروژه شما را برای شروعی استوار مشخص می نماییم.

2- تحلیل :

با تجزیه و تحلیل نیاز ها اهداف و چشم انداز پروژه مشخص می گردد و برآورد هزینه پروژه بدست می آید. پیشنهاد ما یک لیست از خدمات و راه حل های است که می تواند بسته به نوع پروژهکاملا سفارشی شود. پس از آن ما یک تیم برای این پروژه تشکیل می دهیم : مجموعه ای از مدیران، طراحان و توسعه دهندگان.

3- طراحی :

طراحی کاملا سفارشی شعار ماست. ما به راه حل های مبتنی بر نیازهای تعیین شده در جنبه رابط کاربری ارائه می نماییم، توجه به جزئیات هر پروژه اهمیت دارد به طوری که علامت های تجاری بصورت بیاد ماندنی در کلیت کار نمایش داده شود.

4- توسعه :

ما باور داریم که در یک وب سایت نیاز به هماهنگی بین طراحی و بخش مدیریت است و استفاده از ابزار و فن آوری های جدید الزامی است. انتخاب ابزار مناسب برای ساخت وب سایت و کدنویسی آن در تیم توسعه لحاظ می گردد و هماهنگی کاملی بین طراحان و توسعه دهندگان کد برقرار است

5- ارائه نسخه آزمایشی و تست :

ما نسخه ی آزمایشی را آپلود و لینک آن را به مشتری ارائه می نماییم . از طریق این لینک مشتری توانید وب سایت ببیند و نظر خود را در مورد آن به ما اعلام دارد. به طور کامل تمام صفحه های وب سایت تست و قابلیت های وب سایت برای اطمینان از بهترین نتیجه بررسی می گردد.

6- راه اندازی و پشتیبای :

وقتی که همه چیز آماده است نوبت راه اندازی وب سایت شماست و اکنون زمان پشتیبانی آن نیز شروع شده

خدمات تیم تجارت مدرن

1- جلوه طراحی سایت :

جلو نهایی، یا به عبارت دیگر رابط کاربری، چیزی است که کاربر می بیند و با آن تعامل برقرار می کند. رابط کاربری ترکیبی از برنامه نویسی، زیبا شناختی و انیمیشن است. در سایت کد در حین طراحی سایت ما اطمینان حاصل می کنیم که سایت طراحی شده سبک و سریع باشد و با تمام مرورگرهای مدرن سازگار باشد . ما با استفاده از آخرین فن آوری های حوزه وب مانند(html5) ، (css3) و جاوا اسکریپت با کد بهینه شده همراه با نشانه گذاری معنایی و ادغام پروژه با ماژول های رسانه های اجتماعی ، قابلیت تعامل بالا به کاربر نهایی می دهیم و امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را فراهم می آوریم.بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) کاملا فنی است و یک ابزار بسیار مهم بازاریابی اینترنتی می باشد که ما شرایط را برای رتبه بندی بهتر سایت طراحی شده در نتایج جستجو مهیا می نماییم .

2- رابط کاربری :

اصطلاح UX یا " تجربه کاربر" یا به عبارت دیگر اقدامات و رفتار و تعاملات او هنگام بازدید از یک وب سایت اشاره دارد. وب سایت های چشم نواز برای کاربران و بدور از پیچیدگی برای دسترسی به محتوا در یک کلام کاربر پسند ، جنبه های UX را علمی و عملی پیاده سازی نموده اند. به این ترتیب کاربر می تواند راحت تر با سایت ارتباط برقرار نماید و به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را در آن بدست آورد.

3- طراحی واکنشگرا :

خواندن آسان و پیمایش سایت با حداقل تغییر اندازه، و اسکرول افقی در طیف گسترده ای از دستگاه های، طراحی وب سایت واکنشگرا نام دارد و رویکرد طراحی وب سایتی با هدف ارائه یک تجربه مطلوب برای کاربران را دارد.

بنابراین قا لبندی وب سایت و عناصر آن در انطباق با دستگاه کاربر و تغییر اندازه آنها به منظور متناسب شدن با صفحه نمایش کاربر هدف اصلی است.

در این حالت وب سایت را می توان با تمام دستگاه ها مشاهده کرد بدون نیاز به اجرای نسخه های مختلف از همان وب سایت برای دستگاه های مختلف مانند نسخه موبایل که دیگر ایجاد نسخه موبایل وبسایت منسوخ شده است.

با استفاده از این فن آوری، یک وب سایت می تواند در تمام دستگاه ها از جمله تبلت و تلفن همراه قابل بازدید باشد. در جهان امروز که پر تلفن های هوشمند تبلت است طراحی واکنشگرا کلید تسلط بر اینترنت است.

4- بهینه سازی سایت :

بهینه سازی سایت یا انجام سئو سایت طراحی شده ، جهت بهبود رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو و افزایش بازدیدکنندگان وب سایت صورت می پذیرد، بهبود وضعیت وب سایت شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. بعد از طراحی سایت ، می بایست اقدام به معرفی شایسته سایت خود به موتورهای جستجو بویژه گوگل نمایید . یکی از خدمات ما بررسی و آنالیز وبسایت جهت بهبود رتبه شما در گوگل است این مهم را با سایت کد جامه عمل پوشانید.

5- حمایت از ایده ها :

سایت کد اماده است تا با تخفیف ویژه طرح ها و ایده های نوین حوزه تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین را توسعه دهد . هدف اصلی ما در این طرح توسعه فناوری اطلاعات و ارائه ایده های نوین و کاربر پسند و بدور از کلیشه به هم میهن نان است. در صورتی که طرح یا ایده تازه ای دارید با سایت کد در ارتباط باشید.

6- طراحی پرتال :

پورتال معمولا یک وب سایت "بزرگ " است که طیف وسیعی از منابع و خدمات را ارائه می دهد که معمولا دارای بخش ورود / ثبت نام برای کاربران است و کاربران بعد از عضویت مجوعه از زیرسیستم های تحت وب را در دسترس دارند. به عنوان مثال می توان وب سایت آژانس مسافرتی را تصور کنید که اطلاعات و کاربردهای گوناگونی در حوزه سفر فراهم می کند مانند اطلاعات در مورد محل اقامت، بلیط کشتی، راهنمای سفر، و غیره

7- نرم افزار های تحت وب :

اصولا وب سایت یک برنامه کاربردی تحت وب است که به عنوان بخشی از لایه کاربرد مدل TCP/IP بر روی پروتکل HTTP در قالب یک برنامه با تبعیت از مدل کلاینت/ سرور در حال سرویس دهی به کاربران است . ! با توجه به تخصص ما که مبتنی بر ارائه برنامه های کاربردی در شبکه می باشد ما آمادگی این را داریم که نرم افزارهای خارج از قالب معمول مدل کلاینت/ سرور بصورت همتا به همتا یا ربات های نرم افزاری تحت شبکه و یا هر برنامه سفارشی تحت شبکه را تولید نماییم. با سایت کد در ارتباط باشید. .

8- هوش تجاری :

استفاده مناسب از داده های گسترده در سطح وب و تبدیل آنها به داده های هدف و موثر ایده آل یک مدیر در سلسله مراتب بالا می باشد. یکی از خدمات ما هوش تجاری با این مفهوم می باشد جمع آوری و آنالیز داده های مورد نظر مدیران در قالب یک دسته بندی چکیده و کوتاه از سطح اینترنت. ما بصورت تخصصی برای هر کسب و کاری نرم افرار هوش تجاری منحصر بفرد را تولید می نماییم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید